An idea is like a spark. It might fizzle out and be forgotten, but It can ignite minds and start something big. We refuel ideas to make them stand out and stand for something.

RECENT WORK


Návrh rodinného domu na okraji Berouna


Redesign identity značky dodavatele páteřních implantátů.


Návrh veřejného prostranství v okolí kostela Sv. Ducha v ostravském Zábřehu.


Obnova horské chaty ze 60. let od architekta Hubáčka


Návrh nové tělocvičný základní školy v Pozořicích u Brna.


Návrh novostavby sportovní haly.


Návrh modernizace administrativního areálu.


Soutěžní návrh na přestavbu hvězdárny.


Identita značky brutalistní horské chaty.


identity značky domácí zdravotní péče


Návrh rekonstrukce kamenného domu v Chorvatsku.


Design a vizuálním stylu expozice sklářky Ludviky Smrčkové v Městská galerie Litomyšl


Návrh víceúčelového domu v Radotinské ulici.


Koncept urbanistického a architektonického řešení zařízení pro energetické využití odpadu v Opatovicích


Identita značky jidelny


Návrh přeměny brownfieldu


Návrh nového mostu přes Svitavu v Brně.


Interior design and brand indentity of a cocktail/café bar.


Obnova a dostavba horských chalup


Novostavba rodinného domu v Černošicích.


New brand design of construction kits seller.


Návrh dostavby VŠMU na Svoradovej ulici v Bratislave


Značka produktů spolku řezníků, pekařů a cukrářů.


Refuel is

Jan Skoupý

ing. arch., ČKA 04198
managing director, senior architect


Phone +420 608 114 965
Email jan@refuel.cz


Zbyněk Ryška

ing. arch., ČKA 04385
managing director, senior architect


Phone +420 736 605 107
Email zbynek@refuel.cz


Kamila Petráková

Ing. arch.
senior architect


Phone +420 776 236 456
Email kamila@refuel.cz


Katarína Poláková

ing. arch.
senior architect



Karin Ambrožová

Ing. arch.
senior architect


Phone +420 728 770 902
Email karin@refuel.cz


Monika Voralová

Bc.
junior architect


Phone +420 702 037 376
Email monika@refuel.cz


Nataliia Lupyr

Bc.
junior architect


Phone +420 773 257 831
Email nataliia@refuel.cz


Marek Nečesal


junior architect


Phone +420 725 823 769
Email marek@refuel.cz


contact